Vyberte stranu

Menu

Máte radi slané alebo sladké raňajky? My Vám ponúkame širokú ponuku slaných aj sladkých raňajok – croissanty, ovsené kaše s poriadnou dávkou ovocia, jogurty s granolou a ovocím, chlebíky s domácimi pomazánkami. Vítame tiež vegánov a zákazníkov s intoleranciami, ktorým naše raňajkové menu vieme prispôsobiť.

V našej kaviarni ponúkame kávu Cremcaffé Trieste by Julius Meinl, ktorá je zmesou stredne pražených zŕn Arabika a zŕn Robusty, ktoré spolu vytvárajú harmonickú chuť. Naše espresso dostanete so zamatovo jemnou cremou a plnou, vyváženou arómou so sviežimi tónmi. Sme radi, že ste si okrem tradičných teplých káv obľúbili aj naše Cold Brew – táto 12 hodín za studena filtrovaná káva je ideálnym letným osviežením. Podávame ju samostatne s ľadom, v take away verzii vo fľaške, s tonikom alebo s mliekom.

Sobotné brunche

Máme otvorené aj v sobotu! Soboty sú však pre nás špeciálne, pretože si pre Vás každú sobotu pripravujeme nové menu – výber je síce úzky, no veríme, že si každý nájde svoju obľúbenú ovsenú kašu, smoothie bowl, avokádový toast, alebo chlebík s lososom. Naše menu zverejňujeme každý piatok poobede v stories na Instagrame. Tešíme sa na vás každú sobotu od 8:00 do 13:00.